aplikacje, crm, Gdańsk

Aplikacje webowe-
rozwiązania dla firm

Czym są aplikacje webowe?

Skuteczne i funkcjonalne aplikacje

Aplikacje webowa (lub: aplikacja internetowa) ma za zadanie spełniać konkretnie podaną lub podane funkcje. Główną różnicą pomiędzy aplikacją internetową, a stroną internetową jest widoczna dopiero po wglębieniu się w mechanizm działania. Strona internetowa w głównej mierze ma przedstawiać treść. Natomiast aplikacja webowa ma zwracać konkretne dane dla użytkownika na podstawie tego co wprowadził. Przykładami takich aplikacji są systemy rezerwacji, system zarządzania stanem magazynowym itp.

Optymalizacja

Przed dokonaniem testów każdego z elementów w aplikacji wykonujemy przejrzenie kodu (tzw. code review). Ten zabieg pozwala na przejrzenie kodu, naprawę błędów oraz zwiększenie prędkości działania całego systemu.

Testy

Po pomyślniej odbytej optymalizacji kodu czas na testy działania. Pozwalają one na sprawdzenie jak aplikacja się zachowuje, gdy użytkownik wykonuje nieprzewidziane przez programistę działania. Konsekwencjątego jest dalsza eliminacja błędów.

Wsparcie

Jeśli aplikacja internetowa jest w pełni sprawna możemy oddać ją w ręce klienta. Jeśli w systemie znajdzie się błąd, jesteśmy gotowi na poprawę kodu. Nawet po długim czasie używania możemy dodać nowe funkcjonalności do już istniejącej aplikacji webowej.

Optymalizacja procesów.​

Usprawnij działanie firmy

Nie czekaj aż konkurencja sama się odezwie. Sam, już teraz, zamów swoją aplikacje webową od Flov Media! Pozwoli Ci ona na lepsze wyniki twojej działalności lub pozwoli na kontrolowanie ilości towaru w magazynie. To Ty wybierasz co ma w niej być.

Najlepszym sposobem na dobranie wszystkich funkcjonalności systemu jest zebranie kilku (od 3 do 6) głównych zadań aplikacji. Następnie można wybrać kilka mniejszych funkcjonalności o niższym priorytecie (od 4 do 8). Dobrze też jest sprawdzić pod koniec czego wymagamy od aplikacji internetowej i czy czegoś nie brakuje. Po takim zabiegu dowiemy się, czy aplikacja spełnia nasze wymagania.

Główne zalety aplikacji webowych:

  • dostępne z każdego miejsca świata, które ma dostęp do internetu,
  • są dostępne z poziomu każdego urządzenia (telefon, tablet, komputer itd),
  • nie wymagają instalacji (ale mogą posiadać dedykowaną aplikację),
  • zazwyczaj są proste w obsłudze.

Główne korzyści aplikacji internetowych:

  • pozwalają na skalowanie danych,
  • usprawniają proces marketingowy,
  • pomagają uzyskać lepszy proces pracy,
  • ułatwiają pozyskiwanie klientów.