seo, pozycjonowanie gdańsk

Skuteczne SEO-
pozycjonowanie stron i sklepów dla firm

Agencja SEO w Gdańsku..

SKUTECZNE POZYCJONOWANIE GDAŃSK​

Szukasz agencji SEO z Gdańska? Od ponad 10-lat skutecznie pozycjonujemy strony i sklepy dla naszych klientów poprzez efektywne działania SEO stron i sklepów dla firm nie tylko z Gdańska, ale i z całej Polski.Skutecznie pozycjonujemy również strony zagraniczne.Mamy doświadczenie w optymalizacji stron o różnym zasięgu i wielkości. Jeśli prowadzisz firmę w Gdańsku i potrzebujesz promocji w Google, dobrze trafiłeś. Zapytaj o naszą ofertę pozycjonowania stron i sklepów.

SEO On-Site

Skutecznie zoptymalizujemy Twój serwis pod kątem wyszukiwarek internetowych​.Wykonamy działania polegające na optymalizacji witryny, jej technicznych aspektów, ale także i treści znajdującej się w jej obrębie.

SEO Off-site

Działania off-site odbywają się poza witryną.Odnośniki do strony są jednym z najważniejszych czynników określania pozycji przez Google. Kiedyś najważniejsza była ich ilość – dziś bardzo ważna jest ich jakość. Proces zdobywania linków do witryny nazywany jest link buildingiem.

Analityka.

Dzięki naszej skrupulatnej analizie i wdrożeniu działań, zyskasz witrynę przyjazną użytkownikom i robotom indeksującym strony. Zwiększymy tym samym widoczność Twojej witryny i zachęcimy do częstszych i dłuższych jej odwiedzin.

Optymalizacja.​

POPRAWIMY WIDOCZNOŚĆ TWOJEJ STRONY DLA WYSZUKIWAREK​

Zadbamy o poprawną optymalizację Twojego serwisu, naprawimy błędy i niedoskonałości tak aby strona prawidłowo indeksowała się w wyszukiwarce a treści na niej zawarte były czytelne zarówno dla klienta jaki i robota Google.

Do pozycjonowanie każdej strony internetowej podchodzimy indywidualnie. Każda strona optymalizowana jest inaczej pod kątem odpowiednio dobranych słów kluczowych.Istnieją elementy wspólne i priorytetowe w zależności od technologii serwisu lub wybranego do jego stworzenia systemu CMS.

Optymalizacja strony internetowej opartej na WordPressie wygląda zupełnie inna niż strona wykonana na Joomla.Zarówno strony internetowe i branże naszych klientów są różne, tak samo prace optymalizacyjne należy zaplanować i wykonać na platformie sklepowej oraz na prostej stronie internetowej bez systemu zarządzania treścią.
Nasze wieloletnie doświadczenie i znajomość różnych systemów pozwala nam na jak najlepsze wykorzystanie możliwości danego CMS - nie straszne są nam również strony bez systemu zarządzania treścią.

SEO

Od ponad 10-lat skutecznie pozycjonujemy strony i sklepy dla naszych klientów poprzez efektywne działania SEO

UX Designs

Zadaniem UX designera jest zbadanie potrzeb, poznanie czego właściwie oczekuje przyszły użytkownik i doprowadzenie do dostarczenia produktu o intuicyjnej, wręcz przychodzącej naturalnie obsłudze.

UI Designs

Stworzymy jednolity styl przewodni, dobierzemy grafiki, obrazy czy inne elementy multimedialne.Wspólnie zadbamy o branding wizualny Twojej firmy.

Social Media

Zajmiemy się obsługą najbardziej popularnych serwisów Social Media : Facebook, Instagram, Linkedin, Piterest, You Tube.

Kampanie Reklamowe

Zajmiemy się obsługą najbardziej popularnych serwisów Social Media : Facebook, Instagram, Linkedin, Piterest, You Tube.

Analityka

Stały monitoring działań marketingowych.Analiza w oparciu o narzędzia analitycznych.