O nas.

Poznajmy się...

Jesteśmy zespołem ludzi zaangażowanych w działania marketingowe z pasji.Uwielbiamy to co robimy, mamy niesamowitą przyjemność pracować na sukcesy naszych klientów. Szukasz agencji SEO z Gdańska? Od ponad 10-lat skutecznie pozycjonujemy strony i sklepy dla naszych klientów poprzez efektywne działania SEO stron i sklepów dla firm nie tylko z Gdańska, ale i z całej Polski.Z efektami pozycjonujemy również strony zagraniczne.Mamy doświadczenie w optymalizacji stron o różnym zasięgu i wielkości. Jeśli prowadzisz firmę w Gdańsku i potrzebujesz promocji w Google, dobrze trafiłeś. Zapytaj o naszą ofertę pozycjonowania stron i sklepów.

My, czyli FLOV Media.

My, czyli FLOV Media.

Najlepsi ludzie do wsparcia Twojego projektu

KRYSTIAN

Web Developer

Jak o nas mówią?

Przekonaj się sam

Głównym zadaniem agencji było zaprojektowanie dla nas strony internetowej. Pragnęliśmy stworzyć nowoczesną witrynę pasującą wizerunkowo do naszej marki. Członkowie zespołu kreatywnego, z którym mieliśmy okazję współpracować, wykazali się fachowym, profesjonalnym oraz indywidualnym podejściem.

Ola proestell.pl

Dotychczasowa współpraca z FLOV Media przebiega bez zarzutów. Wszystkie zlecenia są realizowane we wskazanym terminie, a wykonane usługi i produkty sa realizowane na najwyższym poziomie. Gorąco polecamy współpracę z Mają i jej ekipą.

Rafał roletypoziome.pl

Każde wykonane zlecenie odznaczało się odpowiednim przygotowaniem, zaangażowaniem pracowników oraz perfekcyjnym wykonaniem zlecenia. Wszystko to pozwala mi polecić FLOV Media jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie.

Dominik monkomp.pl

W naszej współpracy szczególnie cenimy sobie, oprócz dostarczenia kreatywnych rozwiązań, doświadczenie, terminowość oraz indywidualne podejście do naszych potrzeb.

Paweł prgtaxi.pl